انشعاب دوراهی ۱۶ × ۳/۴
جدید

انشعاب دوراهی ۱۶ × ۳/۴

تولید کننده:پیشرو انشعاب
کد محصول: AB-008
وضعیت انبار: در انبار

مشخصات کوتاه محصول

ملزومات مورد نیاز آبیاری قطره ای بسیار متنوع و فراوان است، در هر یک از بخش های سیستم آبیاری لازم است بسته به نوع نیاز از ابزار و لوازم و تجهیزات مختلفی به کار گرفته شود، انشعاب دو راهی 3/4 ب...

ملزومات مورد نیاز آبیاری قطره ای بسیار متنوع و فراوان است، در هر یک از بخش های سیستم آبیاری لازم است بسته به نوع نیاز از ابزار و لوازم و تجهیزات مختلفی به کار گرفته شود، انشعاب دو راهی 3/4 به 16 قطره ای یا به عبارتی انشعاب دوراهی به بست انتهایی یکی از همین موارد است، در سایت آبیاری برای بست انتهایی نمونه های مختلفی قرار داده شده است. در زمانی که نیاز دارید در بخشی از خظ لوله آبیاری قطره ای یه خط فرعی بگیرید و از آنجا به ریشه های دیگری برسید باید با توجه به سایز لوله ابتدایی و انتهایی (مبدا و مقصد) یک مورد از انشعاب ها را انتخاب کنید و از نوع دوراهی انشعاب 16 میلیمتری برای تبدیل یک راهی از لوله 16 به دوراهی لوله 16 میلیمتری استفاده کنید.
کار با این دو راهی انشعاب بسیار ساده بوده و با استفاده از ابزار سوراخ کن دستی لوله میتوانید راهی در لوله ایجاد و دوراهی را در قسمت مورد نظر تعبیه کنید.
در صورتی که نیاز به راهنمایی و یا مشاوره پیش از خرید دارید از طریق یکی از درگاه های ارتباطی با مجموعه آبیاری در تماس باشید.
چت آنلاین شرکت از ساعت 8:30 الی 24 در تمامی روزهای سال آماده پاسخگویی میباشد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
کد امنیتی