قطره چکان با دبی متغیر
جدید

قطره چکان با دبی متغیر

تولید کننده:کشور ترکیه
کد محصول: AB-0089
وضعیت انبار: در انبار

مشخصات کوتاه محصول

قطره چکان با دبی متغیر از جنس درجه یک (ساخت کشور ترکیه) با کیفیت بسیار بالایی تولید شده است، این قطره چکان با قابلیت تنظیم 0 الی 70 لیتر در ساعت خروجی میتواند گزینه بسیار مناسبی برای ایجاد س...

قطره چکان با دبی متغیر از جنس درجه یک (ساخت کشور ترکیه) با کیفیت بسیار بالایی تولید شده است، این قطره چکان با قابلیت تنظیم 0 الی 70 لیتر در ساعت خروجی میتواند گزینه بسیار مناسبی برای ایجاد سیستم آبیاری قطره ای با کیفیت بسیار بالا میباشد. حتی در مواقع لازم با تنظیم این دریپر امکان آبدهی بصورت قطره قطره و یا جریان ملایم آب میباشد.معمولا برای این نوع دریپر برای آبیاری قطره ای لازم نیست از فیلتراسیون حرفه ای استفاده کنید و با یک فیلتراسیون ساده میتواند کارایی خوبی داشته باشد.
این دریپر میتواند از طریق پایه روی لوله و یا 3 راه یا دوراهی انشعاب وصل شود.دو عدد پایه روی این نوع دریپر قرار گرفته که هنگام استفاده و تغییر میزان دبی آب مانع چرخیدن خود دریپر شده و کار با آن بسادگی هرچه تمام تر میباشد.
در صورتی که نیاز به راهنمایی و یا مشاوره پیش از خرید دارید از طریق یکی از درگاه های ارتباطی با مجموعه آبیاری در تماس باشید.
چت آنلاین شرکت از ساعت 8:30 الی 24 در تمامی روزهای سال آماده پاسخگویی میباشد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
کد امنیتی